• Ви знаходитесь тут:

 • Головна
 • Файловий архів

Сценарій до дня закоханих: «Ідеальна пара»

Ведучий: І знову лютий. Але про який холод йдеться,коли обличчя усміхнене,а в поштовій скринці ви знаходите довгоочікуване зізнання в коханні.

Ведуча:Тож наш святковий вечір ми присвячуємо цьому чудовому і ніжному почуттю – коханню.

Ведучий: Чому ми називаємо свято кохання іменем Святого Валентина?Про це розповідає красива і романтична легенда. У ІІІ ст. молодий християнський священник Валентин наважився поєднувати закохані серця всупереч волі самого імператора. За це його кинули до в;язниці і засудили до страти, але доля подарувала йому перед смертю любов до сліпої дочки тюремного наглядача. 14 лютого у день страти дівчина отримала від коханого прощального листа з однією фразою «Від твого Валентина». Мабуть цими простими словами він хотів сказати дівчині ,що з життя іде з її образом в серці ,який забирає з собою у вічність. Життя священника обірвалось ,та вдячна людська пам;ять зберегла його ім;я до нашого часу.Валентина було визнано святим, а день його пам;яті став днем закоханих.

Ведуча:Ім;я священника носять і паперові сердечка-«валентинки»,якими традиційно обмінюються цього дня закохані.Валентинка-чудовий шанс для всіх сором;язливих, мовчазних,нерішучих.

Ведучий: І нам хочеться, щоб саме сьогодні прозвучало не одне зізнання в коханні, може, навіть, і привселюдно. Нехай ваша душа завжди буде зігрітою чиєюсь любов;ю, теплом і ласкою.

Ведуча: Зігрійте і ви когось любов;ю, турботою, оскільки кохання - це не просто почуття – це сенс життя.

Ведучий:Отож сьогодні ми будемо ділитись не лише щастям, а ще й гарним настроєм. Сьогодні ми повинні визначити серед учасників нашого вечора двох молодих людей які один одного знають, розуміють, відчувають і, можливо, колись, в недалекому майбутньому ми зможемо їх назвати «ідеальною парою»

Ведуча: Завдання не з легких і вирішувати його сьогодні будуть наші дорогі глядачі і наше шановне журі в складі:

Але потрібно зауважити, що учасникам сьогоднішнього вечора прийдеться не солодко. Справа в тому, що вони ще не знають з ким в парі їм доведеться боротись за звання Ідеальної пари. Отже ми запрошуємо на сцену наших учасників.

Ведучий: Найуважніші вже помітили, що на беджах хлопців вказані номера за якими ми й будемо визначати пари. А допоможе нам в цьому капелюх, в якому лежать карточки з такими ж номерками. Ми пропонуємо дівчатам наосліп вийняти з капелюха номерки і таким чином визначити пари.

1 конкурс

Ведуча: Коли пари вже визначено ми можемо перейти до першого нашого конкурсу, який має назву «Побачення».

Ведучий: Учасникам потрібно буде призначити побачення не використовуючи слів. Під час самого призначення дівчина має право уточнити інформацію, але точно таким же способом, лише жестами. В кінці дівчина має сказати нам остаточний варіант того, що вона зрозуміла зі старань свого партнера.

Ведуча: Із першим завдання учасники добре впорались, але не варто розслаблятись на вас чекають ще деякі завдання.

2 конкурс

Ведуча: Якщо учасники хочуть називатись Ідеальною парою, між ними має бути ідеальна згода та взаєморозуміння. Нашим парам будуть дані слова, до яких вони окремо один від одного повинні будуть підібрати п;ять асоціацій. А далі все просто чим більше з п;яти співпаде, тим більше балів.

Ведучий: Непогано, будемо сподіватися, що і в житті в них буде таке ж взаєморозуміння. А ми продовжуємо.

3 конкурс

Ведучий: Всі ми добре пам;ятаємо казку Шарля Перро «Попелюшка». В якій зустрічі героїв допомогла кришталева туфелька. В нашому наступному конкурсі учасника також доведеться віднайти свою другу половинку за допомогою взуття.

Ведуча: Хлопці запам;ятають взуття своєї Попелюшки, а потім ми зав;яжемо їм очі та перемішаємо все взуття. Нашим героям доведеться знайти саму ту туфельку та надягнути її на ногу Попелюшки, керуючись лише її голосовими командами.

Ведучий: Завдання не з легких але наші учасники прекрасно впорались з ним.

4 конкурс

Ведуча: Ми гадаємо що нашим парам не важко буде впоратись з таким цікавим завданням, як спільний танець. Складність лише в тому, що це абсолютна імпровізація і вони не знають під що саме їм доведеться танцювати.

Ведучий: На мій погляд один із найцікавіших конкурсів. І на цьому я гадаю ми завершимо наше змагання. Я впевнений всім було дуже весело, а нашим учасникам було чого повчитись.

Загадки

Ведучий: Зірка кохання не на небі,

Вона у серці вашім є.

Її цуратися не треба,

А брати все, що нам дає.

Ведуча: Двоє людей – він і вона

Ходять в полоні кохання.

Двоє сердець. В них є думка одна:

Чи буде у цьому зізнання?

Отже, ми надаємо слово нашому вельмишановному журі.

І ми дякуємо всім нашим конкурсантам ви чудово виступали та поздоровляємо нашу Ідеальну пару.

Ведучий: Повірте, найбільше щастя на землі – кохати і бути коханим. Отож ідіть на зустріч своєму коханню. І не бійтеся його, бо, як стверджують поети, любові нещасливої не буває!


Кiлькiсть переглядiв: 43

Коментарi

 • Cidessenak

  2017-03-05 01:19:01

  Acai Berry - How Come Acai Berry Supplement Great You? Is employs a powerful certified healthy? There are many copycat companies now that are creating products which have low in quality along with use one of the most beneficial associated with extracting the juice from berries. Most because they came from are serious about their bodies know when thinking about the health benefits of acai berry products. To remain used for hundreds of years in South usa by ancient medicine porn stars. The people in the Unites states just started using Acai in finally couple of years, involving several endorsements from super stars...

 • Tannerpuh

  2017-03-03 20:18:20

  Acai Berry - Why Is Acai Berry Supplement Therapeutic For You? Is necessary certified eco-friendly? There are many copycat companies now that are creating products get been low in quality and use one of the most beneficial process of extracting the juice via the berries. Most individuals who are concerned with their bodies know about the health benefits of acai berry products. And may used for hundreds of years in Brazilian by ancient medicine many men. The people in the Country just started using Acai in the final couple of years, due to several endorsements from super stars...